Sihirli Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihirli Hogwarts Rpg

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kendini Bir Kelime İle Özetle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Melora Lian L. Foncé
Profesör
Profesör
Melora Lian L. Foncé

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/10/08 Mesaj Sayısı : 87 Taraf : Biz ölümü hamm yapıyoruzz =) Partner : ♥ღSergei L. O'Learyღ♥ Patronus : Anka Kuşu

Kendini Bir Kelime İle Özetle Vide
MesajKonu: Kendini Bir Kelime İle Özetle   Kendini Bir Kelime İle Özetle Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 9:20 am

Kendini bir kelime ile özetlemeye hazır mısın? Başla.

ASİ!!
http://sihirlihogwarts.yetkinforum.com
Lisa Angel Cody
Ölü
Ölü
Lisa Angel Cody

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 20 Taraf : Ölüm Yiyorum ben Partner : Patronus :

MesajKonu: Geri: Kendini Bir Kelime İle Özetle   Kendini Bir Kelime İle Özetle Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 9:21 am

Deli xD
Emma Bennett
Ölü
Ölü
Emma Bennett

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 21/10/08 Mesaj Sayısı : 27 Taraf : ÖY Partner : ~♥J.Jack Hollaway♥~ Patronus :

MesajKonu: Geri: Kendini Bir Kelime İle Özetle   Kendini Bir Kelime İle Özetle Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 10:41 am

MaanyaaaK Twisted Evil
Annelie Melody Darkchild
Ölü
Ölü
Annelie Melody Darkchild

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 9 Taraf : Çıkar savaşına girmek salakça geliyor ona. Partner : İsteyen olursa, hayır diyeceğini sanmıyorum Patronus : Yapamıyor ki daha abisi / ablası ^^ Gösttertmedi patronus kendini henüz.

MesajKonu: Geri: Kendini Bir Kelime İle Özetle   Kendini Bir Kelime İle Özetle Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 9:49 pm

Bir kelime bana az gelir ^^ Neyse, sırayla hepsini yazarım ^^

Mantıklı!
Emma Bennett
Ölü
Ölü
Emma Bennett

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 21/10/08 Mesaj Sayısı : 27 Taraf : ÖY Partner : ~♥J.Jack Hollaway♥~ Patronus :

MesajKonu: Geri: Kendini Bir Kelime İle Özetle   Kendini Bir Kelime İle Özetle Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 3:09 pm

Öğrenci Very Happy

Bulmak için çok zorlandım Very Happy
Lois Elizabeth M. Cody
Profesör
Profesör
Lois Elizabeth M. Cody

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 26 Taraf : Ölüm yiyen Partner : sitede erkek olsa... Patronus : Sincap

MesajKonu: Geri: Kendini Bir Kelime İle Özetle   Kendini Bir Kelime İle Özetle Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 7:00 pm

geveze Very Happy
Mary Loisa Mythique
Ölü
Ölü
Mary Loisa Mythique

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/01/09 Mesaj Sayısı : 21 Taraf : Karanlık Partner : Patronus :

MesajKonu: Geri: Kendini Bir Kelime İle Özetle   Kendini Bir Kelime İle Özetle Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 6:16 pm

Manyak xD

Kendini Bir Kelime İle Özetle

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası