Sihirli Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihirli Hogwarts Rpg

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Juliet Ouxphiel

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Juliet Ouxphiel
Müdüre
Müdüre
Juliet Ouxphiel

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/12/08 Mesaj Sayısı : 59 Taraf : ÖlümYiyen Partner : Yok Patronus :

Juliet Ouxphiel Vide
MesajKonu: Juliet Ouxphiel   Juliet Ouxphiel Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 8:14 pm

(Duygu'm, hani benim sana yardım olarak yaptığım RPG vardı ya hani dershaneye götürmüştüm. İşte bize bir de böyle birşey yazdırmışlardı. Başı yok. Ona göre yapabilir misin?)

Garip bir ses tonu vardı. Kadifemsi, insanı kendine çeken bir ses tonu. Juliet, gürültülü müziğin sesini bastırmasını dileyerek, "Baloya isteyerek gelmedim. Kendine başka bir kız bul. Ben dans edemem," diye cevapladı sorusunu. Onunla neden dans etme istiyordu ki? Balo pek te iyi geçmiyordu. Edward, Juliet'le dans etmeyi kafasına koymuştu. Israr edercesine gözlerine bakıyordu. "Pekala," dedi Juliet. Pes etme kararı onu korkutmayı başarmıştı. Mahcuptu. Beyaz balon eteğinin krem rengi dantellerinden tutarak eteğini kaldırdı. Beyaz ayakkabıları disko topundan gelen ışığı yansıtıyordu. Müzik canlıydı. Balonun yapıldığı spor salonunun bir köşesine çekilip dans etmeye başladılar. Juliet bir sağa bir sola gitmekten başka bir şey yapmıyordu. Edward elini tutup kolunun altından geçirerek onu döndürdü. Bu hareketi Juliet'i biraz da olsa yumuşatmıştı ve o da isteyerek dans etmeye başladı.

Balonun sonuna kadar dans ede tek çift onlardı. Diğer bütün çiftler bir-iki saat sonra pes edip sandalyelere yığıldılar. Müziğin bitmesine bozulmuştu Juliet. Ne güzel eğleniyorlardı işte. Edward, Juliet'in elini sımsıkı sarıp spor salonundan çıkardı. Juliet, öne büyük bir yargıyla geldiği balodan mutlu sonla ayrılmıştı. Edward gümüş renkli Volvo'sunun yolcu kapısını açıp Juliet'i geçirdi. Daha sonra sürücü koltuğuna geçerek Juliet'i evine bıraktı. Evde duyulan müthiş horlama sesinin yankısı kulakları çınlatıyordu. Juliet odasına çıkıp uyumaya hazırlandı. Uzun ve yorucu bir baloydu. Giyindikten ve saçlarını açtıktan sonra çiçek desenli yorganın altına kurulup uyumaya çalıştı.

En son Juliet Ouxphiel tarafından Perş. Şub. 05, 2009 8:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aeasia Oxlead
Sihir Bakaniçesi
Sihir Bakaniçesi
Aeasia Oxlead

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 21/01/09 Mesaj Sayısı : 11 Taraf : DarkSide Partner : Patronus :

Juliet Ouxphiel Vide
MesajKonu: Geri: Juliet Ouxphiel   Juliet Ouxphiel Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 8:19 pm

Kuzucum Rp Puanın: 95 Oldu.

Juliet Ouxphiel

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası