Sihirli Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihirli Hogwarts Rpg

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jéanna Oliane Loudler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Jéanna Oliane Loudler
Profesör
Profesör
Jéanna Oliane Loudler

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 21/01/09 Mesaj Sayısı : 13 Taraf : öy Partner : Patronus :

Jéanna Oliane Loudler Vide
MesajKonu: Jéanna Oliane Loudler   Jéanna Oliane Loudler Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 3:40 pm

Hayatınızın dönüm noktası neydi?
Ailemden Elisha ve Baldrik çiftinin yoldaşlığa yardımda bulunması..

Muggle iken nasıl bir öğrenci idiniz?
Çalışkan,akıllı diyebiliriz..
Aile geçmişiniz:
Çok eskiden geliyor.Ölümyiyeniz.Bir ara göz ettik.Daha sonra ailenin öğrencileri Hogwarts'da eğitim görmeye başladı.
Kan durumunuz:
Safkan
Kişisel özellikleriniz:
Çalışkan,sorumluluk sahibiyimdir.Yalan söyleyemem.Cesurum,savaşmayı severim ama macera yaşamayı çok istediğim söylenemez.Başkalarına acı cektirmekten hoşlanırım.
Hobileriniz ve fobileriniz:
Hobilerim:resim ve müzik pek fazla hobim yok.Fobilerim:başarısızlık ve yenilmek..

Sevdikleriniz ve sevmedikleriniz:
sevdiklerim:Kötülük,acı,başkalarının benden korkması,eğlence,başarı.
Sevmediklerim:İyilik,aciz durumda kalmak,başarısızlık,başkalarının benden daha mutlu olması,elde edemediğim başarılar..
Batıl inançlarınız:
Burçlara inanırım başka bier şey gelmiyor aklıma..
RP:

Oliane sert bir kızdı.Başkalarının görüşlerine saygı göstermezdi.Kendi isteği olmasını isterdi hep.Başkalarına acı çektirirdi.Çok yaramazdı.Cesurdu ama maceralardan pek hoşlanmazdı.İnsanlar onun huyuna gitmeye çalışsa da o,huysuz bir kız olmaktan vazgeçmezdi.Arkdaş edinirdi ama,hepsi kötü olmalıydı.Yoksa kimseyle arkadaş olamazdı.

Okulda gezinirken biriyle çarpıştı.Yere düşmüştü.Sinirle kaktı yerden.Karşısında bir kız duruyor ona gülüyordu.Bağırarak:

-Neden gülüyorsun!Daha önüne bakarak yürümeyi bilmiyorsun bir daha olmasın lütfen!

Kız bu söylediklerinin üzerine bir kez daha gülerek oradan uzaklaştı..

Bu kız sarışın, mavi gözlü,uzun boylu ve normal kiloda,yüzünde çilleri olan bir kızdı.İyi bir kız olmalıydı.Görünüşünden anlamıştı Oliane bunu.İçinde ona karşı bir kin oluşmuştu.Onu öldürmek istiyordu.Düşünmekten vazgeçip üstünü temizlemek için kızlar tuvaletine gitti.

Orada o kızla tekrar karşılaştı.Sinirlenmemek için hemen elini yıkadı.Tam çıkacakken bir ses işitti:

-Umarım bir yerin kırılmamıştır!,diyerek güldü kız.

Oliane:

-Seni ilgilendirmiyor.Sen önce yürümeyi öğren tatlım!,dedi.

Kız biraz suratını astı.Söyleyecek bir şey bulamamıştı.Oliane kıza gülerek çıktı kızlar tuvaletinden.Zaten kavga etmek istemiyordu.Yoksa sonu kötü olacaktı.Daha onu bu okulda kimse tanımıyordu.Dolayısıyla neler yapabileceğini de bilmiyorlardı.

Oliane okula ilk geldiğinde bir kızla kavga etmişti.Bu nedenle ceza almıştı.Ablası ona çok kızmıştı.Birde ondan ceza almıştı.Odasından 2 gün çıkmama cezası.Aptalca bir cezaydı bu Oliane'ye göre.Bu nedenle Okulda kavga etmekten yana değildi.Ama bu onun için kolay değildi.

Yine bir gün Hogwarts'daydı.Gireceği bir dersi yoktu.Canı çok sıkılıyordu.Ne yapacağını düşünüyordu.Arkadaşları yanında değildi.Onlara çok sinirliydi.Tam da zamanıydı.Sanki başka işleri vardı.Oliane sinirlenmemek için dolaşmaya karar verdi.

Dolaşırken büyük bir gürültü oldu.Ne olduğuna bakmak için arkasını döndüğünde ,koridorda çarpışmış olduğu kızı gördü.Kapıyı kırmıştı.Gülerek:

-Umarım en büyük cezayı alırsın!

Kız kaşlarını çattı ve ona bağırarak:

-Benimle düzgün konuşmayı yakında öğreneceksin.Öğrenemezsen olacaklardan korkmanı öneririm!

Oliane:

-Ya demek öyle!Senin içinde aynısını öneririm!

Kız daha fazla olay çıkamsını istemiyordu.Zaten kapıyı kırdığı için ceza alacaktı.Birde karşısında duran kişiyle kavga etmek istemiyordu.Oliane'ye:

-Senin adın ne?

Oliane:
-Adımı öğrenip ne yapacağını merak ediyorum.Ama herneyse..Adım Oliane..Ya senin?

Kız Oliane'yi anlayamıyordu.Sürekli ters davranan birinin arkadaşı olmayacağını biliyordu ama Oliane ona çok farklı gelmişti.Oliane'ye:

-Dakota..Memnun olduğum söylenemez.Bu arada senin bu davranışların beni çok şaşırtıyor Oliane.Böyle davranmaya devam edersen hiç arkadaş edinemeyeceğini düşünüyorum..

Oliane:

-Senden birşey öğrenmek istediğimi söylediğimi hatırlamıyorum bayan.Fakat göürşünüze saygı duymuyorum.Eğer benimle biri arkadaş olacaksa beni böyle kabul etmeli.Sert ve huysuz.Şimdi göürşmek üzere..

Dakota yine terslendiği için bozulmuştu ama ,hiçbirşey söylemeden Oliane'nin gidişini seyretti.Onu çok farklı buluyordu.O kadar farklı biriydi ki..İlk defa bu kadar huysuz birini görmüştü.Kapıyı düzeltmek için önüne dündü..

Oliane Dakota'nın söylediklerini ne akdar dikkate almamış gibi görünsede,onları akfasından atamıyordu.Ona göre bir insan sadece 2-3 söze değişemezdi.Hem Oliane doğduğundan beri böyleydi.Ondan bunu beklememelilerdi.Ama haklıydı Dakota.Arkadaşarı da bu yüzden onu yanlız bırakmış olabilirlerdi.Bunu deneyecekti..

Ertesi gün derse girerken Dakota ile karşılaştı.Ona:

-Sanırım haklısın..Değişmem gerekiyor..

Dakota bunu duyduğuna sevinmişti.Kendisi de kötü biriydi ama bu kadar huysuz değildi.Oliane ile iyi anlaşacağını düşünüyordu.

Oliane ders sonunda Dakota'nın yanına tekrar geldi ve:

Arkadaşım olmaya ne dersin?,diye sordu.

Dakota şaşırmıştı.Oliane'den bunu hiç beklemiyordu.Onu değişemeyeceğini düşünüyordu.Belkide herkezin içinde küçük bir iyilik vardı...

Jéanna Oliane Loudler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası