Sihirli Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihirli Hogwarts Rpg

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mary Loisa Mythique

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Mary Loisa Mythique
Ölü
Ölü
Mary Loisa Mythique

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/01/09 Mesaj Sayısı : 21 Taraf : Karanlık Partner : Patronus :

Mary Loisa Mythique Vide
MesajKonu: Mary Loisa Mythique   Mary Loisa Mythique Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 4:50 pm

***KİŞİLİĞİM***

İsmim ve Soyismim ~ Mary Loias Mythique

Mezun Olduğum Bina ~ Slytherin tabii ki. Benim gibi biri başka nerden mezun olabilir?

Meslek ~ Daha işsizim. İş arıyorum yani. Aklımda birkaç meslek var. Umarım kabul ederler beni.

Kişiliğim ~ Aslında anlatılmam yaşanırım. Ama madem öğrenmek istiyorsunuz nasıl biri olduğumu, anlatayım. Ama anlattıktan sonra benden korkarsanız veya tiksinirseniz sorumlusu ben değilim. Hatta sorumluyu siz bilirim ve sonuçları kötü olur.
Razz

Küçüklüğümde aslında şimdikinden çok farklıydım. Şeker mi şeker bir kızcağızdım. Ama o pis seherbazların baskınından sonra 180 derece döndü kişiliğim. Seherbazlardan nefret ederim. Ne güzel ki onlarda benden nefret ederler genellikle. Az uyuzluğum dokunmadı onlara. Evet evet, uyuz biriyimdir. Hemde tahmin edemiyeceğiniz kadar uyuz. Küçük gördüğüm insanlarla dalga geçerek onlara uyuzluk yaparım. Ah. Bir özelliğimi daha söylemişim meğerse. Hatta iki özelliğimi. Kendim dışındaki kişileri genellikle küçük görürüm. Onlar kim ki benimle aynı seviyede olsunlar? Onlarla az dalga geçmedim şuana kadar. En ufak hatalarını yakalayıp yüzüne vurdum, öğrencilik yıllarımda küçüklerimi az ağlatmadım. Ahh ahh, ne kadar mükemmel biriyim öyle değil mi? Bu mükemmelliğimi bir de Lord'a bağlı olmama bağlıyorum. Ona bağlı olmasam ve benzemeye çalışmasam mükemmelliğim bir yerde takılır kalırdı. Ama yookk... Ben bağlı olduğum için O'na, her geçen gün daha bir mükemmel oluyorum. Belki kendini beğenmiş olarak bakıyorsunuz bana. Ama yalan mı,mükemmel değil miyim? Mükemmelsin dediğinizi duyar gibiyim. Sağolun canlarım. Az önce insanları küçük görürüm demiştim değil mi? Düzeltme yapmalıyım sanırım. Bazı kişiler dışında bütün insanları... Mesela ölümyiyenlerin bazılarıyla iyi geçinirim. Tabii Lord'a yakın olanlar dışında. Onları kıskanırım. Bir gün bende onlar kadar yakın olucam Lord'a. Ama bunun için onların imha edilmesi gerekiyor. Bu imha edilme yakındır. Neyse, konudan sapmayalım. İyi taraftan da bazı arakadaşlarım var tabii. Ama onlarında zamanında az benden nefret etmesini sağlamadım. Dayananlar işte benim yakın arkadaşlarım oldular zamanla. Onları seviyorum =) Sanırım bu kadar yeter. Öğrenmek istediğiniz diğer şeyleri zamanınla öğrenirsiniz bence. Bana bulaşmadan önce bu özelliklerimi unutmadan bulaşın Razz

Mary Loisa Mythique

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası