Sihirli Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihirli Hogwarts Rpg

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mary Loisa Mythique

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Mary Loisa Mythique
Ölü
Ölü
Mary Loisa Mythique

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/01/09 Mesaj Sayısı : 21 Taraf : Karanlık Partner : Patronus :

Mary Loisa Mythique Vide
MesajKonu: Mary Loisa Mythique   Mary Loisa Mythique Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 4:32 pm

~~Nüfus Kartı'm~~

Adım ve Soyadım ~ Mary Loisa Mythique

Mezun Olduğum Bina ~ Slytherin

Eskiden En çok Bu Dersi Severdim ~ İksir

Okuduğum Yıllarda En başarılı Olduğum Ders
~ İksir ve Kehanet

Evcil Hayvanım ~ Henüz yok ama Hamster almayı düşünüyorum

Mesleğim
~ Şuan işsizim. Kendime uygun bir iş bulursam o işi direk kapıcam

Savaş Tarafım
~ Sonsuza dek Karanlık Lord'umun yanındayım

Cinsiyetim
~ Adımdan belli olduğunu sanıyordum? Neyse, Kızım...

Rp Partnerim
~ Ahh ahh.. Kendime uygun birini bulamadım. Yalnızlık berbat. Ama en kısa sürede bulucağım birini.

Doğum Günüm ~ 1 Nisan'da doğdum. Şaka gibiyim öyle değil mi?

En Çok Kullandığım Büyü
~ Avada Kedavra ve Expelliarmus. Savaşta aklapakla kullanılamıyor maalesef =)

Patronusum
~ Merküt. Mitolojiye meraklıyım, n'aparsın Smile

Geçmişim ~ Aslında geçmişim geçmişte kaldı ama yinede biraz bahsedeyim. Ben Fransız kökenli Mythique ailesinin tek çocuğuydum. Ailemiz büyük bir aile, bir sürü kuzenim var. Fakat artık hiç biriyle görüşmüyorum. Bir ara tekrar irtibata geçicem sanırım, ama bu biraz daha bekleyebilir. Annemle babam bir seherbaz baskını sırasında öldürüldüler. Ah o seherbazlar! Daha 15 yaşında ki bir çocuğun hayatını yıktılar o gün, benim! O günden beri seherbazlardan nefret ediyorum işte. Annemle babam öldükten sonra çok zor bir yaşam geçirdim. Her yıl Hogwarts kapandıktan sonra[yazları yani] bir arkadaşımın evinde konakladım. Aileleri bir yerden sonra benden bıktılar tabii. Ama hiç bir şey diyemediler. Sanırım zararsız(!) tehtidlerim sağladı bunu. Neyse işte. Bu şekilde sonunda Hogwarts bitti. Hogwarts bittikten sonra ailemden kalan parayla kendime yeni bir ev aldım. Eski ev o baskında yerlebir olmuştu çünkü. Yeni ev aldığımdan beri ailemin parasıyla geçiniyorum işte. Bir iş bulabilirsem kendi paramla geçinmeye başlayacağım...

Mary Loisa Mythique

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası