Sihirli Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihirli Hogwarts Rpg

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Role Play Game

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Tianna Lessie Black
Karanlık Lady
Karanlık Lady
Tianna Lessie Black

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 20/12/08 Mesaj Sayısı : 19 Taraf : Ölüm Yiyen Partner : Patronus :

Role Play Game Vide
MesajKonu: Role Play Game   Role Play Game Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 3:31 pm

Arkadaşlar görüyorum ki birçok kişinin rpg puanı 60 olmasına rağmen profesör.Bu bence çok saçma.Bundan sonra kimse rpg puanı belirlemeden meslek seçmesin.Reddedilir!Kurallar koymak istiyorum.Bunu admin arkadaşlarımla görüşeceğim.Umarım anlaşılmıştır...Rpg puanı düşük olupta profesör olanların rütbesi alınmasını veya daha geliştirip yollamasını rica ediyorum.Admin arkadaşlarım buyrun sizde birşey söyleyin...
Aeasia Oxlead
Sihir Bakaniçesi
Sihir Bakaniçesi
Aeasia Oxlead

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 21/01/09 Mesaj Sayısı : 11 Taraf : DarkSide Partner : Patronus :

Role Play Game Vide
MesajKonu: Geri: Role Play Game   Role Play Game Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 5:25 pm

Hayır. RO Puanı iki kez verilir kişiye. Birincisi ders almadan yollanılır. İkincisi ise ders aldıktan sonra başarılı görülürse yeniden başlık açmasına izin verilir. Dolayısıyla ben de görüşümü belirtmek isterim ki, herkesin rütbesi alınmalı. RO Puanlarını belirleyip öyle başvurmalılar. Zaten ardından da puanlarına göre meslek seçebilmeliler. Bir arkadaşı puanladım. Profesör. 60 puan aldı ve rezalet. 60 Puan ile Profesörlük yapılamayacağına göre... Bence rütbeler alınmalı ve ardından puanları ile başvuranlara ve yeterli görülenlere rütbeleri verilmeli.
Juliet Ouxphiel
Müdüre
Müdüre
Juliet Ouxphiel

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/12/08 Mesaj Sayısı : 59 Taraf : ÖlümYiyen Partner : Yok Patronus :

Role Play Game Vide
MesajKonu: Geri: Role Play Game   Role Play Game Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 6:08 pm

Arkadaş başvuracak zaten . Bana söyledi . Problem yook xD

Role Play Game

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası