Sihirli Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihirli Hogwarts Rpg

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Değişim Sürecinde Değişenler ...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Juliet Ouxphiel
Müdüre
Müdüre
Juliet Ouxphiel

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/12/08 Mesaj Sayısı : 59 Taraf : ÖlümYiyen Partner : Yok Patronus :

Değişim Sürecinde Değişenler ... Vide
MesajKonu: Değişim Sürecinde Değişenler ...   Değişim Sürecinde Değişenler ... Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 2:32 pm

Sayın Site Halkı;

Bildiğiniz gibi sitemiz bayram boyunca sizleri daha güzel, daha eğlenceli ve daha kaliteli karşılamak için yapıma alınmıştı. Değişimden sonra tekrar karşınızdayız. Öncelikle belirtmek istediğim adminler değişti. Bir arkadaşımız yani Pelin - ben - sitemizde artık adminlik yapacak. Bir değişiklikte müdire üyeliklerimizi değiştirdik. Nedeni; 20 yaşında bir büyücünün Müdire olması saçma. Hogwarts Müdüresi veya Müdürü olmak için belli bir yaşa gelmiş, tecrübeli büyücüler olunmalı.

Sitemizde Değişenler;

-Seçmen Şapka artık RP düzeyinize 1.-2.-3.-4. sınıflara sizeri yerleştirecek. Bununla ilgili bilgilendirmeyi Seçmen Şapka'ya açtım.

-Butonlar, sitenin renkleri.

-RP'ye yeni bir kural getirdik. Ayrı bir başlıkta belirttim.

Şimdilik bu kadar ama size daha bir çok sürprizimiz var daha sonraları bunları açıklayacağız.

Değişim Sürecinde Değişenler ...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası