Sihirli Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihirli Hogwarts Rpg

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Metamorfmagus Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Gabrielle Océane O'Hara
Müdüre
Müdüre
Gabrielle Océane O'Hara

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 07/12/08 Mesaj Sayısı : 48 Taraf : Zay Partner : Patronus :

Metamorfmagus Alımları Vide
MesajKonu: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 3:41 pm

Bilgi;Bir metamorfmagus kendi şeklini değiştirebilme özelliğine sahiptir. Her ünlüye dönüşebilirsiniz , sınırlama yoktur . Yanlızca sahibi olan ünlülere dönüşemezsiniz .

Form;

Adınız Soyadınız:
Geçmişiniz:
Sihirsel Soyunuz:
Kişisel Özellikleriniz:
Neden Metamorfmagusluk:

1-) Melora Lian Le Foncé (Asıl ünlüsü Emilie De Ravin)

10 kişi alınacaktır. (3. sınıf ve üstündeki öğrenciler başvuru yapabilirler)

En son Gabrielle Océane O'Hara tarafından Cuma Ocak 23, 2009 6:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : Eksik bilgi vardı)
Lois Elizabeth M. Cody
Profesör
Profesör
Lois Elizabeth M. Cody

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 26 Taraf : Ölüm yiyen Partner : sitede erkek olsa... Patronus : Sincap

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 5:42 pm

Adınız Soyadınız: Lois Elizabeth Mellysa Swift
Geçmişiniz: Lois'in pek de peri masallarına benzeyen bir geçmişi yoktur. Annesini küçük yaşta kaybettiği için babasının yüksek gürültüsüne mağruz kalmıştır. En kısa sürede evlenerek aile kurmuş ve mutlu bir yaşam sürmeye çalışmıştır. Ama işler pek
Sihirsel Soyunuz: Safkan
Kişisel Özellikleriniz:
Dönüşümlü ünlüleriniz(En fazla 4): Alyson Michalka-Taylor Swift-Rachel Bilson-Alexis Bledel
Neden Metamorfmagusluk: Başka insanların kılığına girerek birilerini kandırmak zevkli bir şey...
Franclés Lyacxis Xeandes
Ölü
Ölü
Franclés Lyacxis Xeandes

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 21/01/09 Mesaj Sayısı : 3 Taraf : Ölüm yiyen Partner : Patronus :

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 5:58 pm

Adınız Soyadınız:Franclés Lyacxis Xeandes
Geçmişiniz:Yüzyıllar boyu saygı ve değer gören Xeandes ailesi cesurluğun,zekiliğin,mantığın,safkanlığın ve karanlığın üzerinde krulmuş bir ailedir. Ailenin kurucularından biri olan Eliane Kady aile fertlerinin cesur olmalarını istemiştir. Büyük ahal Fiona yanında kalan Kathy'nin Mattew'le olan evliliğinden olan Franclés babası öldürüldükten annesi ile halasının yanından ayrılarak Londra'ya taşınırlar. Franclés 3 yaşında iken annesi kaderini biliyormuşcasına büyük hala Fiona'ya mektup yazar ve Francé'e Hogwarst'a yerleştirmesini ve kendi himayesi altına almasını söylemiştir. Annesi öldükten kısa bir süre sonra halasının yanına geri dönen Franclés uzun bir süre annesinin öldüğü şokunu üzerinden atamamıştır. Kçük yaşlarda bir lady olmak için eğitimler almıştır. Dans,dil vs.

Sihirsel Soyunuz:Safkan
Kişisel ÖzelliklerinizVery Happyışarıdan bakıldığında her ne kadar soğuk ve sert biri gibi gözlemlense de aslında sıradışı, eğlenceli bir cadıdır. Onu tanımayanların soğuk yüz ifadesinden ve tavırlarından hakkında edindiği tek izlenim ciddiliktir. Yaşına göre oldukça resmi ve asil davranışlar sergileyen Ellen yeri geldiğinde eğlenceli olmayı bilir. Sadece sayılı ve değer verdiği insanlara karşı yumuşaktır. Ailesi tarafından şımartılmış ve bir dediği iki edilmemiştir. Oldukça sakin bir yapısı vardır. Telaşa kapılma gibi durumlardan uzaktır. Ve uyku, uyku onun vazgeçemediği nadir şeylerden biridir. Geç saatlere kadar uyuyabilir ve bu nedenle pek çok derse geç kalma tehlikesi yaşamaktadır. Kedilere karşı beslediği sempati onu sevimli gösterecek olsa da yeryüzündeki hiçkimsenin bunu sesli bir şekilde ifade etmeye cesareti yoktur herhalde. Hiç bir zamana iyi biri olduğunu savunmamıştır ancak iyi biri olmaması onun etrafa dehşet saçan, sürekli sinsilik peşinde kötü biri olması anlamına gelmez. Sadece arada sırada içinde bir şeyler onu dürter. Zekaya önem verse de kurnazlık onun için önemlidir. Zaafları vardır. Asla Taviz vermez. Bazen ikna edilebilir. Ancak benimsediği konularda isterseniz yıllarca dil dökün, bırakın fikir değiştirmeyi dinlemez bile..

Dönüşümlü ünlüleriniz(En fazla 4):Clémence Poésy,Avril Lavigne,Rachel Hurd Wood,Jesica Stam
Neden Metamorfmagusluk: Çünkü rp yaparken konu açılabilriyor
Jéanna Oliane Loudler
Profesör
Profesör
Jéanna Oliane Loudler

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 21/01/09 Mesaj Sayısı : 13 Taraf : öy Partner : Patronus :

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 6:13 pm

Adınız Soyadınız:Jéanna Oliane Laudler
Geçmişiniz:Uzun yıllara dayanır.Asildir.Aile bağlarına önem verir.
Sihirsel Soyunuz:Safkan
Kişisel Özellikleriniz:Biraz cimridir.Saygalı ve asildir.Asla başaramamayı kendine yediremez.Her konuda kendi siteği olsun ister.Asla kimseye yalvarmaz.Cesurdur.Gerkediğinde aklını kullanmayı iyi bilir.Dışarıdan sertde gözükse aslında yumuşak bir insandır.
Dönüşümlü ünlüleriniz(En fazla 4):Damn Mary ,Ashley olsen,Amy Lee ,Kiki Kannibal
Neden Metamorfmagusluk:Bilmem..Güzel bir özel yetenek...
Juliet Ouxphiel
Müdüre
Müdüre
Juliet Ouxphiel

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/12/08 Mesaj Sayısı : 59 Taraf : ÖlümYiyen Partner : Yok Patronus :

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 6:22 pm

Çok , çok kısa . Detaylara girin . Ayrıca artık ünlü belirlenmiyor . Yeni forma göre başvursun herkes .
Mary Loisa Mythique
Ölü
Ölü
Mary Loisa Mythique

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/01/09 Mesaj Sayısı : 21 Taraf : Karanlık Partner : Patronus :

MesajKonu: Geri: Metamorfmagus Alımları   Metamorfmagus Alımları Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 5:11 pm

***BİLGİLENDİRME***

Adım ve Soyadım ~ Mary Loisa Mythique

Geçmişim ~ Aslında geçmişim geçmişte kaldı ama yinede biraz bahsedeyim. Ben Fransız kökenli Mythique ailesinin tek çocuğuydum. Ailemiz büyük bir aile, bir sürü kuzenim var. Fakat artık hiç biriyle görüşmüyorum. Bir ara tekrar irtibata geçicem sanırım, ama bu biraz daha bekleyebilir. Annemle babam bir seherbaz baskını sırasında öldürüldüler. Ah o seherbazlar! Daha 15 yaşında ki bir çocuğun hayatını yıktılar o gün, benim! O günden beri seherbazlardan nefret ediyorum işte. Annemle babam öldükten sonra çok zor bir yaşam geçirdim. Her yıl Hogwarts kapandıktan sonra[yazları yani] bir arkadaşımın evinde konakladım. Aileleri bir yerden sonra benden bıktılar tabii. Ama hiç bir şey diyemediler. Sanırım zararsız(!) tehtidlerim sağladı bunu. Neyse işte. Bu şekilde sonunda Hogwarts bitti. Hogwarts bittikten sonra ailemden kalan parayla kendime yeni bir ev aldım. Eski ev o baskında yerlebir olmuştu çünkü. Yeni ev aldığımdan beri ailemin parasıyla geçiniyorum işte. Bir iş bulabilirsem kendi paramla geçinmeye başlayacağım...

Sihirsel Soyum ~ Safkanım tabii ki. Başka hiç bir soy benim gibi bir büyücüyü kaldıramaz =)

Kişiliğim ~ Aslında anlatılmam yaşanırım. Ama madem öğrenmek istiyorsunuz nasıl biri olduğumu, anlatayım. Ama anlattıktan sonra benden korkarsanız veya tiksinirseniz sorumlusu ben değilim. Hatta sorumluyu siz bilirim ve sonuçları kötü olur.Razz

Küçüklüğümde aslında şimdikinden çok farklıydım. Şeker mi şeker bir kızcağızdım. Ama o pis seherbazların baskınından sonra 180 derece döndü kişiliğim. Seherbazlardan nefret ederim. Ne güzel ki onlarda benden nefret ederler genellikle. Az uyuzluğum dokunmadı onlara. Evet evet, uyuz biriyimdir. Hemde tahmin edemiyeceğiniz kadar uyuz. Küçük gördüğüm insanlarla dalga geçerek onlara uyuzluk yaparım. Ah. Bir özelliğimi daha söylemişim meğerse. Hatta iki özelliğimi. Kendim dışındaki kişileri genellikle küçük görürüm. Onlar kim ki benimle aynı seviyede olsunlar? Onlarla az dalga geçmedim şuana kadar. En ufak hatalarını yakalayıp yüzüne vurdum, öğrencilik yıllarımda küçüklerimi az ağlatmadım. Ahh ahh, ne kadar mükemmel biriyim öyle değil mi? Bu mükemmelliğimi bir de Lord'a bağlı olmama bağlıyorum. Ona bağlı olmasam ve benzemeye çalışmasam mükemmelliğim bir yerde takılır kalırdı. Ama yookk... Ben bağlı olduğum için O'na, her geçen gün daha bir mükemmel oluyorum. Belki kendini beğenmiş olarak bakıyorsunuz bana. Ama yalan mı,mükemmel değil miyim? Mükemmelsin dediğinizi duyar gibiyim. Sağolun canlarım. Az önce insanları küçük görürüm demiştim değil mi? Düzeltme yapmalıyım sanırım. Bazı kişiler dışında bütün insanları... Mesela ölümyiyenlerin bazılarıyla iyi geçinirim. Tabii Lord'a yakın olanlar dışında. Onları kıskanırım. Bir gün bende onlar kadar yakın olucam Lord'a. Ama bunun için onların imha edilmesi gerekiyor. Bu imha edilme yakındır. Neyse, konudan sapmayalım. İyi taraftan da bazı arakadaşlarım var tabii. Ama onlarında zamanında az benden nefret etmesini sağlamadım. Dayananlar işte benim yakın arkadaşlarım oldular zamanla. Onları seviyorum =) Sanırım bu kadar yeter. Öğrenmek istediğiniz diğer şeyleri zamanınla öğrenirsiniz bence. Bana bulaşmadan önce bu özelliklerimi unutmadan bulaşın Razz

Neden Metamorfmagus'um? [olmak istiyorum] ~ Size bunu söyliyeceğim. Ama sakın kimseye söylemeyin. Bu bir sır. Benim küçüklüğümden beri bir huyum var. Metamorfmagus olduğum için şanslıyım işte bu huy yüzünden. Aynı anda bir kaç kişiyle çıkmayı veya oynatmayı alışkanlık haline getirmiştim. Tabii artık yapmıyorum daha doğrusu yapamıyorum bunu. Yine konudan saptım işte. Neyse ben devam ediyorum. Tabii aynı anda bir kaç kişiyle çıkmak çok zor kabul edersiniz ki. Yani tek bir tipken öyle. Ama ya başka bir tipe bürünebiliyorsanız ve kimse bunu bilmiyorsa? Evet, doğru tahmin. Metamorfmagusluğum sayesinde başka bir yüze bürünüyorum ve erkekleri rahatlıkla kandırabiliyorum. Ahh ahh... Şuana kadar da kimse bunu anlamadı, anlamayacakta.

Metamorfmagus Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası